Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
6 ZS četrtaktu laivas motors piedāvā lielisku līdzsvaru starp pieņemamām cenām, degvielas ekonomiju un videi draudzīgumu. Pateicoties uzlabotajai konstrukcijai, šis motors nodrošina vienmērīgāku darbību un mazāku emisiju, salīdzinot ar divu{2}}taktu alternatīvām. Četrtaktu-dzinējs ir efektīvāks-degvielu, samazinot ekspluatācijas izmaksas un ietekmi uz vidi, padarot to par ideālu izvēli eko-laiviniekiem. Pateicoties tā uzticamajai veiktspējai un samazinātām apkopes vajadzībām, četrtaktu laivas motors ir rentabls-risinājums tiem, kas meklē uzticamu, videi draudzīgāku risinājumu savām laivošanas vajadzībām. Tā zemais degvielas patēriņš un ilgs kalpošanas laiks vēl vairāk palielina tā kopējo vērtību.
Pirkšanas šovs




Hudžou Sarkanā Krusta glābšanas komanda




Noliktava






Rezerves daļas




Sertifikāti

Vai man izvēlēties 2-taktu vai 4-taktu piekarināmo dzinēju?
Izvēloties starp 2-taktu un 4-taktu piekarināmo dzinēju, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā degvielas efektivitāte, ietekme uz vidi un apkopes vajadzības.
2 taktu dzinēji ir vienkāršāki, vieglāki un nodrošina lielāku jaudu atbilstoši savam izmēram, piedāvājot ātru paātrinājumu un labāku veiklību. Tomēr tie patērē vairāk degvielas, rada lielākas emisijas un regulāri jāuzrauga mazuta un eļļas maisījums. Šie dzinēji ir ideāli piemēroti īsiem, neregulāriem braucieniem vai mazākiem kuģiem, jo ir zemākas sākotnējās izmaksas un vienkārša apkope.
No otras puses, 4 taktu dzinēji ir sarežģītāki, taču tie piedāvā lielāku degvielas patēriņa efektivitāti, mazāku izmešu daudzumu un ilgāku-noturīgu veiktspēju. Tie ir klusāki, vienmērīgāki un vairāk piemēroti tālsatiksmes braucieniem vai biežai lietošanai. Lai gan uzturēšanas izmaksas var būt augstākas, ilgāki intervāli starp remontdarbiem padara tos par ekonomiskāku izvēli ilgtermiņā, īpaši tiem, kuri vēlas samazināt ietekmi uz vidi.
Rezumējot, 2 taktu dzinējs ir vislabākais tiem, kas meklē vienkāršību un ātru veiktspēju īsākos izbraucienos, savukārt 4 taktu dzinējs izceļas ar degvielas ietaupījumu, klusāku darbību un videi draudzīgumu regulārākai vai ilgstošai lietošanai. Izvēlieties, pamatojoties uz savām vajadzībām un prioritātēm attiecībā uz degvielas efektivitāti, troksni un ilgtermiņa vērtību.
Populāri tagi: četrtaktu laivu motors, Ķīnas četrtaktu laivu motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4INSTRUKTS6 ZSĀRĒJAIS MOTORS
CG MARINE 6ZS četrtaktu{1}}dzinējam ir izsmalcināta matēta apdare, kas ne tikai uzlabo tā estētiku, bet arī nodrošina izcilu izturību un izturību. Izstrādāts maksimālai veiktspējai, tas nemanāmi savienojas pārī ar SOLAS propelleriem, nodrošinot vienmērīgu un efektīvu laivošanas pieredzi. Dzinēja dizains par prioritāti piešķir lietotājam-draudzīgumu, ar ergonomisku roktura komplektu, kas nodrošina ērtu apstrādi un darbību. Interjers ir rūpīgi iekārtots, lai garantētu ilglaicīgu-uzticamību. Pateicoties vienkāršai manuālai iedarbināšanai un bez piepūles, precīzai pārnesumu pārslēgšanai, šis dzinējs ir ideāla izvēle gan atpūtas, gan profesionāliem laivotājiem. Tā degvielas -efektīvā veiktspēja nodrošina perfektu līdzsvaru starp uzticamību un praktiskumu, padarot to par izcilu iespēju dažādām laivošanas vajadzībām.
| MODELIS | F6 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Izmērs | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Sausais svars | 27 kg(S)/28 Kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr./min |
| Maks. Outpower | 4,4 kW (6 ZS) |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1550±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 1-cil. |
| Nobīde | 139 cc |
| Urbuma X gājiens | 62*46 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles rokturis |
| Startēšanas sistēma | Manuāla palaišana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 12L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.1 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50:1 |
| Propellers | 7 1/2X8-BL |
Nākamo
nēNosūtīt pieprasījumu










