Laivas 4-taktu motors
Darbojas vienmērīgi ar minimālu troksni
Zemas emisijas un augsta degvielas efektivitāte
Kompakts un daudzpusīgs dizains
Videi draudzīgs
Vislabāk piemērota gumijas laivām, kuru garums ir no 5 līdz 7 metriem
Atbilst CCS un CE sertifikātiem
Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
Plusi:
Degvielas efektivitāte: 4 taktu piekarināmie motori ir līdz pat 50% taupīgāki nekā tā paša ZS 2 taktu motori.
Videi draudzīgs: tie rada līdz pat 90% mazāk emisiju, padarot tos par videi nekaitīgāku izvēli.
Izturība: Eļļošanas sistēma uzlabo iekšējo daļu ilgmūžību un uzticamību, nodrošinot vienmērīgāku darbību.
Griezes moments un gludums: 4 taktu dzinēji rada lielāku griezes momentu, ideāli piemērots smagākām laivām, un darbojas vienmērīgi tukšgaitā vai zemiem apgriezieniem bez aizdedzes traucējumiem.
Klusāka darbība: Tie ir klusāki nekā 2 taktu, ar zemāku soli, samazinot trokšņa piesārņojumu.
Mīnusi:
Smagāks un apjomīgāks: Sarežģītās konstrukcijas dēļ 4-taktu motori ir smagāki, samazinot paātrinājumu un augstāko ātrumu salīdzinājumā ar 2-taktu motoriem.
Apkope: Sarežģītās eļļošanas sistēmas dēļ nepieciešama regulāra eļļas un filtru maiņa un lielāka apkope.
Nav ideāli piemērots mazām laivām: Papildu svars var padarīt to mazāk piemērotu mazākām laivām, kurām ir viegls divtaktu dzinējs.

Pašlaik CALON GLORIA piegādā 4-taktu 6ZS un 20ZS piekarināmo laivu motorus, drīzumā būs pieejams 60EFI modelis!
Uzņēmuma ievads
Apņemoties sasniegt izcilību, esam laiduši klajā daudzveidīgu piekarināmo motoru klāstu: 2 taktu modeļus (3 ZS, 5 ZS, 9,8 ZS, 15 ZS, 20 ZS, 30 ZS un 40 ZS), 4 taktu modeļus (6 ZS, 20 ZS, elektriskie piekarināmie dzinēji). Mūsu pastāvīgā koncentrēšanās uz tehnoloģiskajām inovācijām ir devusi iespaidīgus rezultātus. 2023. gada 24. jūlijā esam ieguvuši 25 patentus, kas attiecas uz tādām galvenajām jomām kā piekarināmo motoru eļļas padeves sistēmas, slīpuma pārbaudes ierīces un zemūdens zobratu uzgriežņu stiprināšanas sistēmas. Reaģējot uz bažām par virtuālo zirgspēku marķējumu tirgū, mēs esam konsekventi ievērojuši principu nodrošināt īstu zirgspēku, izpelnoties arvien lielāku atzinību un atzinību no patērētājiem.

Mūsu komanda
Calon Gloria komanda ir īpaša grupa, kas ir apņēmusies sasniegt izcilību katrā ražošanas un pakalpojumu dzīves cikla posmā. Mūsu pētniecības un attīstības komanda virza nepārtrauktas inovācijas, izstrādājot jaudīgus un uzticamus piekarināmus motorus. Pārdošanas komanda nodrošina nevainojamu iepirkšanās pieredzi, piedāvājot mūsu klientiem profesionālus norādījumus. Mūsu pēcpārdošanas komanda koncentrējas uz klientu apmierinātību, nodrošinot pastāvīgu atbalstu un apkopi. Ražošana tiek veikta precīzi un efektīvi, ievērojot augstākos kvalitātes standartus, savukārt mūsu kvalitātes kontroles (Q&C) komanda veic rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu katras sastāvdaļas izturību un veiktspēju. Kopā mēs cenšamies piegādāt produktus, kas pastāvīgi pārsniedz klientu cerības.






Sertifikāti

Izstādes


2017. gada Šanhajas starptautiskā laivu izstāde
Piekaramā motora montāža
Piekarināmais motors jāuzstāda tā, lai laiva būtu pareizi līdzsvarota. Ja nē, stūrēšana var kļūt sarežģīta. Laivām ar vienu dzinēju novietojiet piekaramo motoru gar laivas viduslīniju (ķīļa līniju).


Lai sasniegtu optimālu veiktspēju, ir svarīgi līdz minimumam samazināt ūdens pretestību (vilkšanu) starp laivu un piekaramo motoru. Uzstādīšanas augstumam šajā gadījumā ir izšķiroša nozīme. Ja motors ir uzstādīts pārāk augstu, var rasties kavitācija, kas samazina piedziņu. Ja dzenskrūves gali salauž ūdens virsmu, dzinēja apgriezieni var pārmērīgi palielināties, izraisot pārkaršanu. No otras puses, ja motors ir uzstādīts pārāk zemu, ūdens pretestība palielināsies, samazinot dzinēja efektivitāti. Ideālā gadījumā pretkavitācijas plāksnei jābūt novietotai starp laivas dibenu un aptuveni 25 mm (1 collu) zem tās.
Populāri tagi: laivu motors 4 taktu, Ķīnas laivu motors 4 taktu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4INSTRUKTS20HP OUTBOARD MOTORS
IZVĒLES MODEĻI:
F20BS--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īsa vārpsta
F20BL--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Garā vārpsta
F20BWS--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
F20BWL--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Garā vārpsta
F20FWS--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
F20FWL--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Garā vārpsta
| MODELIS | F20 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Izmērs | 1048*386*1097 mm (S)1048*386*1224 mm (L) |
| Sausais svars | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 5000-6000 apgr./min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1050±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 362 cc |
| Urbums x gājiens | 63,0 x 58,1 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīsele / Tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālais/elektriskais starts |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08 |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.25 L |
| Propellers | 9 1/4X11-J1 collas |
Nākamo
Četrtaktu laivas motorsNosūtīt pieprasījumu












