Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
Jūras piekarināmais dzinējs ir daudzpusīga un jaudīga piedziņas sistēma, ko izmanto dažāda veida laivās. Kuģu piekarināmais dzinējs ir uzstādīts uz laivas spārna, apvienojot gan motoru, gan stūres mehānismu vienā vienībā. Salīdzinot ar iekšējiem dzinējiem, kuģu piekarināmais dzinējs piedāvā vieglāku uzstādīšanu un apkopi, padarot to par populāru izvēli atpūtas un komerciāliem kuģiem. Pateicoties tehnoloģiskajiem sasniegumiem, mūsdienu kuģu piekarināmie dzinēji ir izstrādāti tā, lai tie būtu efektīvāki-degvielu, videi draudzīgāki un izturīgāki, nodrošinot uzticamu veiktspēju gan mierīgos, gan nelīdzenos ūdeņos.
Rūpnīcas interjers





Blīvējuma pārbaude


Iepakojums



Noliktava






Sertifikāti

FAQ
J: 1. Vai jums ir CE apstiprinājums?
A: Jā, mums ir.
J: 2. Kāds ir minimālais pasūtījuma daudzums (MOQ)?
A: MO 1
J: 3. Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: T/T (telegrāfa pārsūtīšana), L/C (akreditīva vēstule) utt
J: 4. Kāds ir ražošanas un piegādes laiks?
A: 1-3 darba dienas paraugiem
14-21 darba diena lielapjoma pasūtījumam
J: 5. Vai jūs sniedzat paraugus?
A: Jā. Klienti maksā paraugus un pat piegādes izmaksas.
J: 6. Kādas ir piegādes iespējas?
A: gaisa kravas, jūras kravas, ekspress utt.
J: 7. Vai varat sniegt izcelsmes sertifikātu?
A: Jā.
J: 8. Kādi ir jūsu kvalitātes kontroles procesi?
A. Visiem CG piekarināmajiem dzinējiem tiek veikta daudzpakāpju izturības pārbaude testa baseinos, ezeros, upēs vai okeānos, un tiek veikta sekundārā pārbaude, lai pārbaudītu apakšējā korpusa hermētiskumu.
J: 9. Vai varat pielāgot pielāgojumus vai īpašus pieprasījumus?
A: Uzlīmes / iepakojumu dizainu var pielāgot pēc jūsu pieprasījuma, pamatojoties uz noteiktu daudzumu; Turklāt mēs piedāvājam vairāk krāsu iespēju un citu zīmolu piekarināmās rezerves daļas
J: 10. Cik ilgi es varu saņemt atsauksmes pēc tam, kad mēs nosūtām pieprasījumu?
A: Mēs atbildēsim 12 stundu laikā.
Populāri tagi: jūras piekarināmais dzinējs, Ķīnas jūras piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4-TAKTU 20ZS OUTBOARD MOTORS
CG MARINE 20 ZS četrtaktu{1}}dzinējam ir jauna matēta apdare, uzlabota veiktspēja un pastiprināta struktūra. Tas ir savietojams ar SOLAS dzenskrūvēm un ir paredzēts vienkāršai lietošanai. Salons ir labi-sakārtots, roktura komplekts ir ergonomiski uzlabots, un tas nodrošina ērtu manuālu iedarbināšanu, kā arī vienmērīgāku pārnesumu pārslēgšanu.
| MODELIS | F20 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Izmērs | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Sausais svars | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 5000-6000 apgr./min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1050±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 362 cc |
| Urbuma X gājiens | 63,0 x 58,1 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība / tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālā iedarbināšana / elektriskā iedarbināšana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.25 L |
| Propellers | 9 1/4X11-J1 |
Nosūtīt pieprasījumu










