Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Pārnēsājamie piekarināmie dzinēji piedāvā vieglu, kompaktu dizainu un ērtu transportēšanu. Lieliski piemērotas mazākām laivām, tās nodrošina uzticamu veiktspēju, degvielas ekonomiju un vienkāršu darbību, padarot tās ideāli piemērotas atpūtas laivām un īsiem braucieniem.
Rūpnīca






Klients




Kas ir CDI (aizdedzes sistēma)?
CDI (Capacitor Discharge Ignition) ir aizdedzes sistēma, ko plaši izmanto mazos dzinējos, īpaši motociklos, zāles pļāvējos un motorzāģos. Tas uzglabā elektrisko enerģiju kondensatorā un vajadzības gadījumā atbrīvo to kā augstsprieguma{1}}strāvu, radot spēcīgu dzirksteli ātrai un uzticamai aizdedzei. Šī sistēma ir pazīstama ar savu vienkāršo uzbūvi, ātru reakciju un augsto efektivitāti, tādēļ tā ir īpaši piemērota ātrdarbībām. CDI ne tikai uzlabo dzinēja veiktspēju, bet arī samazina izmešu daudzumu, padarot to par būtisku mūsdienu mazas jaudas aprīkojuma sastāvdaļu.
Populāri tagi: portatīvie piekarināmie dzinēji, Ķīnas pārnēsājamo piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4-TAKTU F6 ĪSĀS VĀRSTAS ĀRĒJAIS MOTORS
CG MARINE 6HP četrtaktu{1}}dzinējam ir gluda matēta apdare, uzlabota veiktspēja un pārveidota struktūra. Tas ir savietojams ar SOLAS dzenskrūvēm, un tas piedāvā ergonomiski izstrādātu korpusu ērtai lietošanai. Salons ir labi-sakārtots, roktura komplekts nodrošina lielāku komfortu, un tas nodrošina vieglu manuālu iedarbināšanu un vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.
| MODELIS | F6 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Izmērs | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Sausais svars | 27 kg |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr./min |
| Maks. Outpower | 4,4 kW (6 ZS) |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1550±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 1-cil. |
| Nobīde | 139 cc |
| Urbuma X gājiens | 62*46 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles rokturis |
| Startēšanas sistēma | Manuāla palaišana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 12L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.1 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50 : 1 |
| Propellers | 7 1/2X8-BL |
Nosūtīt pieprasījumu










