Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
Calon Gloria četrtaktu 20 zs piekarināmais dzinējs ir izstrādāts, paturot prātā lietotāja komfortu, atbildību par vidi, spēcīgu veiktspēju un ilgtermiņa uzticamību. Vienkārša darbība un pārdomāts dizains ir mūsu darbības pamatā.
Galvenās funkcijas:
- Uzlabota dzinēja struktūra ar DOHC un OHV sistēmām labākai veiktspējai.
- Elektronisks automātiskās{0}}bagātināšanas karburators, kas savienots ar degvielas sūkni un filtru, lai nodrošinātu tīrāku degvielu un vieglāku iedarbināšanu.
- Ūdens-dzesēšanas sistēma ar ārēju skalošanas pieslēgvietu vienkāršai saldūdens tīrīšanai un ilgākam dzinēja darbmūžam.
- Zema eļļas spiediena brīdinājuma indikators brīdina lietotājus par eļļas pievienošanu, pirms rodas bojājumi.
- Pārkaršanas brīdinājuma sistēma palīdz novērst dzinēja atteici, signalizējot par bloķētām ūdens ieplūdes atverēm.
- Uzticama darbība pat -5 grādos, pēkšņs palēninājums vai tūlītējs paātrinājums.
- Pret-nezāļu un pret-tīklu dizains samazina sapīšanās skarbos ūdeņos.
- Lielāks darba tilpums nodrošina par 3–5% lielāku jaudu.
- Slapjā karteri ar piespiedu eļļošanu labākai dzinēja aizsardzībai.
- Digitālā CDI aizdedze nodrošina ātru, vienkāršu un uzticamu manuālu iedarbināšanu.
Uzņēmuma ievads
Apņemoties sasniegt izcilību, esam laiduši klajā virkni piekarināmo dzinēju: 2 taktu modeļus (3 zs, 5 zs, 9,8 zs, 15 zs, 20 zs, 30 zs) un 40 zs, 4 taktu modeļus (6 zs, 20 zs, 60 zs EFI) un 40 zs.s. Mūsu centieni tehnoloģisko jauninājumu jomā arī ir devuši nozīmīgus rezultātus. 2023. gada 24. jūlijā esam ieguvuši 25 patentus, kas attiecas uz tādām jomām kā piekarināmo motoru eļļas padeves sistēmas, slīpuma pārbaudes ierīces un zemūdens zobratu uzgriežņu stiprināšanas sistēmas. Reaģējot uz problēmām saistībā ar virtuālo zirgspēku marķēšanu tirgū, mēs esam konsekventi ievērojuši patiesa zirgspēku principu, izpelnoties arvien lielāku patērētāju uzslavu.

Ražošanas līnija
Calon Gloria piekarināmo motoru ražošanas līnija ir tīra un sakārtota, un katrs posms ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu nemainīgu produkta kvalitāti. Strādnieki koncentrējas uz katru detaļu, sākot no precīzas komponentu montāžas līdz stingrai gatavās produkcijas pārbaudei, stingri ievērojot standarta darbības procedūras. Ražošanas vide ir gaiša un sakārtota, ar glīti sakārtotiem instrumentiem un iekārtām, lai atbalstītu efektīvu ražošanu un nodrošinātu augstu produktu kvalitāti. Šī uzmanība detaļām ir galvenais iemesls, kāpēc Calon Gloria piekarināmie motori ir izpelnījušies savu klientu uzticību.






Atsauksmes

Dzinēja pārbaude
Katram piekarināmajam motoram pirms rūpnīcas izbraukšanas jāveic stingras pārbaudes process. Tas ietver aptuveni 1 stundu ilgu laika pārbaudi, dzinēja temperatūras pārbaudi, zema un liela ātruma darbību ar pārnesumu, ūdens izvades pārbaudi, eļļas emulgācijas pārbaudi un galīgo izskata pārbaudi.


Papildus rūpnīcas kvalitātes kontrolei-katram prototipam ir jāveic vismaz 150 stundu ilgas āra pārbaudes uz-ūdens. Piemēram, mūsu 60 ZS četrtaktu{5}}prototips jau ir uzkrājis vairāk nekā 500 stundu reālās pasaules testēšanas, lai nodrošinātu stabilitāti un uzticamību dažādos darbības apstākļos.
FAQ
J: Cik ilgi es varu saņemt atsauksmes pēc pieprasījuma nosūtīšanas?
A: Mēs atbildēsim 12 stundu laikā.
J: Vai varat izpildīt īpašus pieprasījumus vai pielāgojumus?
A: Uzlīmes / iepakojumu dizainu var pielāgot pēc jūsu pieprasījuma, pamatojoties uz noteiktu daudzumu; Turklāt mēs piedāvājam vairāk krāsu iespēju un citu zīmolu piekarināmās rezerves daļas
J: Kādi ir jūsu kvalitātes kontroles procesi?
A. Visiem CG piekarināmajiem dzinējiem tiek veikta daudzpakāpju izturības pārbaude testa baseinos, ezeros, upēs vai okeānos, un tiek veikta sekundārā pārbaude, lai pārbaudītu apakšējā korpusa hermētiskumu.
J: Vai varat sniegt izcelsmes sertifikātu?
A: Jā.
J: Kāds ir ražošanas un piegādes laiks?
A: 1-3 darba dienas paraugiem
14-21 darba diena lielapjoma pasūtījumam
Populāri tagi: četrtaktu piekarināmo dzinēju eļļa, Ķīnas četrtaktu piekarināmo dzinēju eļļas ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4INSTRUKTS 20HP OUTBOARD MOTORS
IZVĒLES MODEĻI:
F20BS--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īsa vārpsta
F20BL--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Garā vārpsta
F20BWS--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
F20BWL--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Garā vārpsta
F20FWS--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
F20FWL--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Garā vārpsta
| MODELIS | F20 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Izmērs | 1048*386*1097 mm (S) 1048*386*1224 mm (L) |
| Sausais svars | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 5000-6000 apgr./min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1050±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 362 cc |
| Urbums x gājiens | 63,0 x 58,1 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīsele / Tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālais/elektriskais starts |
| Pārnesumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08 |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.25 L |
| Propellers | 9 1/4X11-J1 collas. |
Nosūtīt pieprasījumu











