Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Galvenās priekšrocības

Videi draudzīgs

Degvielas efektīva

Vienmērīga un uzticama veiktspēja

Ilgāks dzinēja mūžs
Uzņēmums
Kalona Glorija
Mēs esam rūpnīcas{0}}starptautisks tirdzniecības uzņēmums ar autonomām ražošanas, pētniecības un attīstības iespējām.

automatizēta ražošanas līnija
Mēs izmantojam pilnībā automatizētas ražošanas sistēmas, lai palielinātu gan produkciju, gan produktivitāti. Šī -modernākā-automatizācija ne tikai vienkāršo mūsu darbības, bet arī garantē vienmērīgu produktu kvalitāti, ātrāku izpildes laiku un elastību, lai pielāgotu ražošanas apjomus atbilstoši pieprasījumam.
Profesionāls tehniķis
Mūsu tehniķiem ir plaša nozares pieredze un viņi pastāvīgi apņemas mācīties un pētniecību. Viņi pastāvīgi uzlabo savas profesionālās prasmes un seko jaunākajām tehnoloģiju tendencēm nozarē, lai nodrošinātu, ka mēs saviem klientiem piedāvājam vismodernākos risinājumus.


Augstas-kvalitātes pēc-pārdošanas serviss
Mēs piedāvājam tūlītēju pēc{0}}pārdošanas atbildi, nodrošinot, ka visas problēmas ar jūsu produktiem tiek atrisinātas ātri un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par produkta uzstādīšanu, lietošanas norādījumiem vai apkopi un remontu, mūsu pēcpārdošanas komanda- nodrošina profesionālu atbalstu un servisu.
Uzņēmuma filozofija
Mūsu uzņēmuma filozofija ir orientēta uz{0}}klientu, izcilība ar inovāciju, integritāte ir pamats, nepārtraukti uzlabojumi un apņemšanās nodrošināt vides ilgtspējību. Mūsu mērķis ir nodrošināt saviem klientiem viskonkurētspējīgākos produktus, izmantojot tehnoloģiskas inovācijas un izcilus pakalpojumus, vienlaikus aktīvi veicinot videi draudzīgu un ilgtspējīgu attīstību.

Izstāde





Pircēju šovs






Populāri tagi: calon gloria 4 taktu 20 ZS piekarināmais motors, Ķīna calon gloria 4 taktu 20 ZS piekarināmo motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4-TAKTU 20ZS OUTBOARD MOTORS
| MODELIS | F20 |
| Tips | 4 insults |
| Transom augstums | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Izmērs | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Sausais svars | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 5000-6000 apgr./min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1050±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 362 cc |
| Urbums x Stroke | 63*58.1 |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība |
| Startēšanas sistēma | Manuāla palaišana |
| Pārnesumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | 24L |
| Propellers | 9 1/4×11-J1 |
Pāri
Laivas dzinēja gāzeNākamo
4 taktu piekarināmais motorsNosūtīt pieprasījumu












