Apraksts
Tehniskie parametri
Par ārējiem
Galvenās priekšrocības

Videi draudzīgs

Degvielu efektīvs

Gluda un uzticama veiktspēja

Ilgāks motora kalpošanas laiks
Sakārtošana
Personalizēti OEM pakalpojumi
Pilnīgi loģistikas risinājumi

24 stundu atbildes pārliecība
Profesionāls padoms
Izstāde





Pircēju izstāde






Populāri tagi: CG Marine 4 Stroke 20 ZS piekaramais motors, Ķīnas CG Marine 4 Stroke 20 ZS piekaramais motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
4 sitiens 20 Zs borta motoru
| Veidot | F20 |
| Ierakstīt | 4 gājiens |
| Transom augstums | 438 mm (s) 565 mm (L) |
| Dimensija | 1048*386*1097 mm (s) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Sauss svars | 53,8 kg (s) 55,8 kg (l) |
| Maks. Rpm diapazons | 5000-6000r/min |
| Maks. Pārspēt | 14,7kw |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1050 ± 50 r/min |
| Motora tips | 2-cilindru. |
| Pārvietojums | 362 CC |
| Bore x gājiens | 63*58.1 |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Stieņa kontrole |
| Starta sistēma | Manuāls sākums |
| Pārnesumkārba | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apdare un nolieciet | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes ietilpība | 24L |
| Dzenskrūve | 9 1/4×11-J1 |
Nosūtīt pieprasījumu











