3 ZS laivas motors
Kompakts un viegli pārnēsājams
Lieliski piemērots mazām zvejas laivām, piepūšamām laivām un koka laivām
Apstiprinājusi Ķīnas klasifikācijas biedrība (CCS)
Ir 360 grādu rotācija ar amortizācijas mehānismu vienmērīgai droseles vadībai
Ieteicams gumijas laivām, kuru garums ir 2,9 m
Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
CALON GLORIA 3 ZS laivas motors: izcils pārnēsājams piekarināmais motors jūsu nākamajam piedzīvojumam
CALON GLORIA 3HP laivas motors ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju kompaktā, vieglā iepakojumā, padarot to par perfektu izvēli piedzīvojumu meklētājiem un laivu entuziastiem. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar mazām zvejas laivām, piepūšamām laivām vai koka laivām, šis pārnēsājamais piekarināmais motors piedāvā nepārspējamas ērtības un uzticamību.
Tas ir lieliski piemērots mazām zvejas laivām, gumijas laivām un citiem viegliem kuģiem. Ar optimālo ieteicamo garumu 2,9 metri piepūšamajām laivām, šis motors ir pietiekami daudzpusīgs plašam ūdens transportlīdzekļu pielietojumam.

Iepakojums

- Tiek piedāvāts gan vienas{0}}vienības, gan divu-vienību iepakojumā.
- Katra vienība ir rūpīgi iesaiņota izturīgā kartona kastītē ar iekšējo putu aizsardzību, lai garantētu drošu piegādi.
Tiešsaistes rūpnīca







Dzinēja pārbaude

Mūsu dzinēji tiek rūpīgi pārbaudīti gan kontrolētā testēšanas pulkā, gan reālā{0}}pasaules vidē. Testa baseinā mēs novērtējam jaudu, degvielas efektivitāti un stabilitāti.
Pēc tam mēs tos pārbaudām ezeros, lai novērtētu veiktspēju dažādās straumēs un dažādās slodzēs, nodrošinot, ka tie atbilst mūsu izturības un uzticamības standartiem, pirms tie sasniedz klientus.

Atsauksmes

Piekarināmā motora palaišanas kontrolsaraksts
- Atveriet gan iebūvētās{0}}, gan ārējās degvielas tvertnes gaisa vārstus.
- Pievienojiet ārējo degvielas vadu motoram.
- Iestatiet degvielas slēdzi pozīcijā "ON".
- Droši ievietojiet avārijas slēdža auklu.
- Sakratiet degvielas tvertni (tālāk no uguns avotiem), lai sajauktu degvielu.
- Pārliecinieties, vai pārnesums ir neitrālā stāvoklī.
- Pievienojiet dzinējam degvielas padeves cauruli, pēc tam 3–5 reizes sūknējiet spuldzi, nodrošinot, ka bultiņa ir vērsta pret dzinēju.
- Daļēji atveriet droseli, pievelciet droseļvārstu, lai iedarbinātu dzinēju, pēc tam aizveriet droseli un ļaujiet motoram darboties tukšgaitā 3–5 minūtes, lai tas uzsiltu.
- Kad tas netiek lietots, izceliet motoru no ūdens; nolaidiet to, kad nepieciešams.
- Ilgtermiņa{0}}uzglabāšanai darbiniet dzinēju, līdz degviela ir pilnībā iztērēta.
Populāri tagi: 3HP Boat Motor, Ķīna 3HP Boat Motor ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2-TAKTU 3ZS BENZĪNA PĀRVARAS MOTORS
IZVĒLES MODEĻI:
T3BS --- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īsa vārpsta
| MODELIS | T3 |
| Tips | 2 insults |
| Transom augstums | 441 mm (S) |
| Izmērs | 628*289*997 mm (S) |
| Sausais svars | 17,4 kg |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr./min |
| Maks. Outpower | 2,2 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1200±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 1-cil. |
| Nobīde | 70 cc |
| Urbums x gājiens | 46,0 x 42,0 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles rokturis |
| Startēšanas sistēma | Manuāla palaišana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N |
| Pārnesumu attiecība | 2.08 |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Iebūvēts-1,4 l |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.075 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50:1 |
| Propellers | 7¼X6-BS collas. |
Nosūtīt pieprasījumu










