Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
Ātrumlaivas piekarināmais dzinējs ir paredzēts augstas veiktspējas{0}}laivām, piedāvājot ātru paātrinājumu un maksimālo ātrumu. Ātrumlaivas piekarināmais dzinējs ir uzstādīts ārēji, nodrošinot gan piedziņu, gan stūres vadību, kas nodrošina izcilu manevrēšanas spēju. Salīdzinot ar iekšējiem dzinējiem, ātrlaivas piekarināmais dzinējs ir vieglāks un vieglāk kopjams, tāpēc tas ir ideāli piemērots atpūtai. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, mūsdienu ātrlaivu piekarināmie dzinēji ir efektīvāki -degvielu, klusāki un spēj nodrošināt jaudīgu veiktspēju, padarot tos par populāru izvēli gan aizraušanās-meklētājiem, gan profesionāliem laivotājiem.
Pircēju šovs



Noliktava






Atsauksmes

Populāri tagi: ātrlaivu piekarināmais dzinējs, Ķīnas ātrlaivu piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2-TAKTU 15ZS PĀRVARAS MOTORS
15 ZS 2-taktu dzinējam ir jauns matēts krāsas pārklājums, kas uzlabo gan veiktspēju, gan struktūras integritāti. Tas ir savietojams ar SOLAS dzenskrūvēm, un tam ir pārdomāti izstrādāts korpuss, kas nodrošina vieglu darbību. Salons ir labi sakārtots, roktura komplekts ir ergonomiskāks, un tam ir vienkārša manuāla palaišana, kā arī vienmērīgāka pārnesumu pārslēgšana.
| MODELIS | T15 |
| Tips | 2 insults |
| Transom augstums | 440 mm (S) 567 (L) |
| Izmērs | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (L) |
| Sausais svars | 38 kg(S) 40 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr./min |
| Maks. Outpower | 11 kW (15 ZS) |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 850–50 apgr./min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 246 cc |
| Urbuma X gājiens | 56×50 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība / tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālā iedarbināšana / elektriskā iedarbināšana |
| Pārnesumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.25 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50 : 1 |
| Propellers | 9 1/4X9-J |
Nosūtīt pieprasījumu











