Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Divtaktu 3 ZS piekarināmais motors izceļas kā vieglākais piekarināmais dzinējs savā klasē, piedāvājot nepārspējamas ērtības tiem, kas novērtē pārnesamību un vienkāršību. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz ātru makšķerēšanas braucienu vai izpētāt mierīgus ezerus ar piepūšamo laivu, šis kompaktais dzinējs ir ideāls sabiedrotais.
Tā kā tas ir vieglākais piekarināmais dzinējs, to var viegli uzstādīt, noņemt un nēsāt viena persona,{0}}nav nepieciešams celšanas aprīkojums vai papildu rokas. Tas ir īpaši ideāli piemērots maziem peldlīdzekļiem, laivām, laivām un salokāmām laivām, kur ir ierobežota vieta un svars.
Neskatoties uz nelielo izmēru, šis vieglākais piekarināmais dzinējs nodrošina uzticamu jaudu un atsaucīgu droseļvārstu, nodrošinot vienmērīgu un efektīvu braukšanu. Izgatavots no korozijizturīgiem-materiāliem un lietotājam-draudzīga dizaina, tas nodrošina gan izturību, gan vieglu darbību. Laivotājiem, kuriem nepieciešama maksimāla mobilitāte, nekaitējot veiktspējai, 2 taktu 3 ZS ir gudra un viegla izvēle.
Glābšanas komanda



Mēs uzņēmumā CALON GLORIA uzskatām, ka korporatīvā atbildība pārsniedz kvalitatīvu produktu piegādi{0}}tas nozīmē arī atdevi sabiedrībai. Saskaņā ar šo apņemšanos mēs esam aktīvi sadarbojušies ar asprātībuh Blue Sky glābšanas komanda,viena no Ķīnas lielākajām bezpeļņas humānās palīdzības organizācijām, kas specializējas ārkārtas glābšanā un katastrofu seku likvidēšanā.
Pateicoties šai sadarbībai, mēs esam nodrošinājuši svarīgus piekarināmos dzinējus un aprīkojumu, lai atbalstītu glābšanas misijas uz ūdens{0}}plūdu un dabas katastrofu laikā. Mūsu tehniskā komanda ir nodrošinājusi arī -apmācības un apkopes pakalpojumus uz vietas, lai nodrošinātu katra aprīkojuma uzticamu darbību ekstremālos apstākļos.
Šie sabiedrības labklājības centieni ne tikai atspoguļo mūsu tehniskos spēkus, bet arī parāda mūsu centību ievērot sociālo atbildību.
Pircēju rāda



Rezerves daļas



Mūsu piekarināmo motoru piederumi un rezerves daļasir izstrādāti, ņemot vērā plašu saderību. Lielākā daļa mūsu komponentu ir pilnībā saderīgi ar labi zināmo Japānas zīmolu -komponentiem, nodrošinot, ka lietotāji var viegli atrast rezerves daļas vai piekļūt tehniskajam atbalstam uz vietas. Tas ievērojami samazina dīkstāves laiku un padara apkopi ērtāku un{3}}izdevīgāku mūsu klientiem visā pasaulē.
Turklāt visas mūsu daļas ir pieejamas individuālai pārdošanai, lppnodrošinot elastību klientiem, kuriem nepieciešams nomainīt noteiktas sastāvdaļas, neiegādājoties veselus komplektus. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama kārtējā apkope vai steidzams remonts, mūsu uzticamā rezerves daļu sistēma nodrošina, ka jūsu dzinējs darbojas vienmērīgi ar minimālu apgrūtinājumu.
Izmantojot CALON GLORIA, jūs ne tikai ieguldāt augstas{0}}veiktspējas piekarināmā dzinējā, bet arī-bez raizēm pēc-pārdošanas pieredzē, ko nodrošina pieejamas, augstas{3}}kvalitatīvas detaļas.
Noliktava



FAQ
J: Vai jums ir CE apstiprinājums?
A: Jā, mums ir.
J: Kāds ir minimālais pasūtījuma daudzums (MOQ)?
A: MOQ:1
J: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: T/T (telegrāfa pārsūtīšana), L/C (akreditīva vēstule) utt
J: Kāds ir ražošanas un piegādes laiks?
A: 1-3 darba dienas paraugiem
14-21 darba diena lielapjoma pasūtījumam
J: Vai jūs sniedzat paraugus?
A: Jā. Klienti maksā paraugus un pat piegādes izmaksas.
J: Kādas ir piegādes iespējas?
A: Gaisa kravas, jūras kravas, ekspress utt.
J: Vai varat sniegt izcelsmes sertifikātu?
A: Jā.
J: Kādi ir jūsu kvalitātes kontroles procesi?
A. Visiem CG piekarināmajiem dzinējiem tiek veikta daudzpakāpju izturības pārbaude testa baseinos, ezeros, upēs vai okeānos, un tiek veikta sekundārā pārbaude, lai pārbaudītu apakšējā korpusa hermētiskumu.
J: Vai varat pielāgot pielāgojumus vai īpašus pieprasījumus?
A: Uzlīmes / iepakojumu dizainu var pielāgot pēc jūsu pieprasījuma, pamatojoties uz noteiktu daudzumu; Turklāt mēs piedāvājam vairāk krāsu iespēju un citu zīmolu piekarināmās rezerves daļas
J: Cik ilgi es varu saņemt atsauksmes pēc pieprasījuma nosūtīšanas?
A: Mēs atbildēsim 12 stundu laikā.
Populāri tagi: vieglākais piekarināmais dzinējs, Ķīnas vieglāko piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2 STĀKS 3HP OUTBOARD MOTORS
Divtaktu 3ZS piekarināmais motors ir viens no vieglākajiem pieejamajiem piekarināmajiem dzinējiem, padarot to ideāli piemērotu mazām laivām un piepūšamiem amatiem. Šis vieglākais piekarināmais dzinējs ir paredzēts maksimālai pārnesamībai, un to ir viegli pārnēsāt, uzstādīt un uzglabāt. Neskatoties uz kompakto izmēru, tas nodrošina uzticamu veiktspēju un efektīvu degvielas patēriņu, padarot to par ideālu izvēli tiem, kas meklē vienkāršu un ērtu laivošanas risinājumu. Izvēlieties vieglāko piekarināmo dzinēju bez piepūles piedzīvojumiem uz ūdens.
| Modelis | T3 |
| Transom augstums | 441 mm (S) |
| Izmērs | 628*289*997 mm (S) |
| Sausais svars | 17,4 kg |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr/min |
| Maks. pārspēku | 2,2 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1200±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 1-cil. |
| Nobīde | 70 cc |
| Urbums X Stroke | 46,0 x 42,0 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība |
| Startēšanas sistēma | Manuāla palaišana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N |
| Pārnesumu attiecība | 2.08 |
| Apgriezt un noliekt | Manuāla noliekšana un elektriskā noliekšana |
| Degvielas tvertnes tilpums | Iebūvēts-1,4 l |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.075 L |
| Eļļošanas sistēma | 50:1 (degviela: eļļa) |
| Propellers | 7¼X6-BS collas. |
Nosūtīt pieprasījumu










