Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Divtaktu 20 ZS benzīna piekarināmais motors piedāvā izcilu stabilitāti un daudzpusību, padarot to par populāru izvēli dažādām laivošanas aktivitātēm. To darbina uzticams 2 cilindru piekarināmais dzinējs, un tas nodrošina vienmērīgu un vienmērīgu veiktspēju pat sarežģītos ūdens apstākļos. Šī dzinēja vienkāršā konstrukcija un stingrā konstrukcija nodrošina ilgstošu izturību un uzticamu darbību. Neatkarīgi no tā, vai makšķerējat, braucat kruīzā vai piedalāties ūdens sporta veidos, 2 cilindru piekarināmais dzinējs nodrošina jaudu, kas nepieciešama visiem jūsu piedzīvojumiem, nodrošinot vienmērīgu un patīkamu pieredzi uz ūdens.
Mūsu uzņēmums


Izstāžu zāle




Pircēju šovs



Divtaktu un{1}}piekarināmie motori: kā izvēlēties
Izvēloties 2-taktu un 4-taktu piekarināmo motoru, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā degvielas efektivitāte, apkope un ietekme uz vidi, jo katram tipam ir savas priekšrocības.
Divtaktu piekarināmie motori
- 2 taktu dzinēji ir pazīstami ar savu vienkāršību un vieglo konstrukciju, kas parasti sver aptuveni 20–30 kg. Šos motorus ir vieglāk uzturēt, jo tiem ir mazāk detaļu un tiem nepieciešama mazāk sarežģīta apkope. Tomēr tie mēdz būt mazāk ekonomiski, salīdzinot ar 4-taktu dzinējiem, laika gaitā patērējot vairāk degvielas. Tie rada arī lielākas emisijas nepilnīgas sadegšanas dēļ, padarot tās mazāk draudzīgas videi. Neskatoties uz šiem trūkumiem, 2-taktu dzinēji ir lieliski piemēroti īsiem braucieniem, atpūtas laivošanai un aktivitātēm, kurām nepieciešams ātrs paātrinājums, piemēram, ūdens sporta veidiem. Tie darbojas arī ar benzīna un eļļas maisījumu, kas padara eļļošanu vienkāršāku, taču ir jāpievērš uzmanība pareizajam degvielas maisījumam.
Četrtaktu piekarināmie motori
- Lai gan četrtaktu dzinēji ir smagāki (parasti 25-30 kg 6 ZS modelim), tie ir efektīvāki{10}}degvielu, patērējot līdz pat 30% mazāk degvielas nekā to 2 taktu dzinēji. Tie arī rada mazāk emisiju, padarot tos par videi draudzīgāku risinājumu un atbilst stingrākiem vides noteikumiem. Šiem dzinējiem ir atsevišķs eļļas rezervuārs, kas prasa regulāru eļļas nomaiņu, kas palielina apkopes sarežģītību, bet nodrošina labāku dzinēja ilgmūžību. 4-taktu motori ir klusāki, piedāvājot vienmērīgāku un ērtāku laivošanas pieredzi, kas ir ideāli piemērota gariem braucieniem vai makšķerēšanai.
Pareizā dzinēja izvēle
- Ja meklējat izdevīgu, vieglu dzinēju neregulārai lietošanai vai ātrai paātrināšanai, 2-taktu motors ir labāka izvēle. Tomēr, ja jums ir nepieciešams dzinējs biežai lietošanai, gariem braucieniem vai jums ir svarīga degvielas efektivitāte un klusāka darbība, 4-taktu motors, iespējams, ir labāks risinājums.
Piekarināmā motora iestatīšanas instrukcijas
1. darbība:Pēc izņemšanas no kārbas piestipriniet un nostipriniet droseles rokturi pie stūres roktura, nodrošinot, ka sarkanā bultiņa sakrīt ar atbilstošo simbolu uz roktura (ja droseles rokturis bija iepakots atsevišķi).
2. darbība:Ievietojiet sarkano dzinēja{0}}izslēgšanas slēdža auklu tam paredzētajā slotā.
3. darbība:Četrtaktu modeļiem pievienojiet ieteicamo eļļas daudzumu (skatiet īpašnieka rokasgrāmatu) un cieši pievelciet eļļas iepildīšanas vāciņu.
4. darbība:Piepildiet degvielas tvertni ar benzīnu. Divtaktu dzinējiem izmantojiet benzīna un eļļas maisījumu, kā norādīts īpašnieka rokasgrāmatā. Neaizmirstiet atskrūvēt gaisa atgaisošanas skrūvi uz degvielas tvertnes vāciņa.
5. darbība:Ja motors ir aprīkots ar ārējo degvielas tvertni, pievienojiet ārējo degvielas vadu pie dzinēja degvielas savienojuma.
6. darbība:Modeļiem ar iekšējām degvielas tvertnēm pagrieziet degvielas krānu pozīcijā "ieslēgts".
7. darbība:Izvelciet droseles sviru, lai sagatavotu dzinēju iedarbināšanai.
8. darbība:Noregulējiet droseļvārstu apmēram 1/3 no tā maksimālā stāvokļa.
9. darbība:Pavelciet startera trosi, lai palaistu dzinēju.
10. darbība:Kad dzinējs ir iedarbināts, nospiediet droseles sviru atpakaļ.
Populāri tagi: 2 cilindru piekarināmo dzinēju, Ķīnas 2 cilindru piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2 STĀKS 20HP OUTBOARD MOTORS
CG MARINE 20HP 2-taktu dzinējs ir izcils modelis, kas apvieno gludu estētiku ar uzlabotu veiktspēju. Ar svaigu matētu apdari motors ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī veidots izturīgs un ilgstošai lietošanai. Izstrādāts tā, lai būtu savietojams ar SOLAS dzenskrūvēm, tas nodrošina vienmērīgu darbību un spēcīgu vilci. Dzinēja paplašinātais 326 kubikcentimetru cilindru tilpums vēl vairāk paaugstina tā veiktspēju, padarot to par ļoti efektīvu izvēli dažādiem laivu lietojumiem. Neatkarīgi no tā, vai makšķerējat, braucat kruīzā vai nodarbojaties ar ūdens sporta veidiem, T20 nodrošina iespaidīgu jaudu un uzticamību. Tā uzlabotais dizains, ērta lietošana un lieliskā vērtība padara to par labāko sāncensi piekarināmo motoru tirgū.
| MODELIS | T20 |
| Tips | 2 insults |
| Transom Augstums | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Izmērs | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Sausais svars | 41 kg(S) 42 Kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 5200-5800 r/min |
| Maks. Outpower | 14,7 kW (20 ZS) |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1600±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 326 cc |
| Urbuma X gājiens | 62×54 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība / tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālā iedarbināšana / elektriskā iedarbināšana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 1.85(24/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.37 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50 : 1 |
| Propellers | 9 1/4X9 |
Nosūtīt pieprasījumu











