Elektriskie piekarināmie dzinēji laivām
-Klusa darbība, nulles emisijas un nav nepieciešama manuāla palaišana-.
-Izbaudiet vienmērīgu laivošanu, vienlaikus aizsargājot vidi.
-Pavadiet vairāk laika, baudot ūdeni un mazāk dārgai dzinēja apkopei.
Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Laivu 40 ZS elektriskie piekarināmie dzinēji piedāvā izcilus ieguvumus videi ar nulles emisijām un minimālu troksni, padarot tos par videi-draudzīgu izvēli apzinīgiem laivotājiem. Šie motori ir ļoti efektīvi, kas samazina degvielas izmaksas ilgtermiņā-, salīdzinot ar tradicionālajiem benzīna dzinējiem. Tie nodrošina vienmērīgu un uzticamu paātrinājumu, padarot tos ideāli piemērotus dažādām laivošanas aktivitātēm. Tā kā ir mazāk kustīgo daļu, apkope ir vienkāršota, vēl vairāk samazinot ekspluatācijas izdevumus. Laivu elektriskie piekarināmie dzinēji ir ideāls risinājums tiem, kas savos jūras piedzīvojumos vēlas apvienot ilgtspējību, veiktspēju un izmaksu efektivitāti.
Sīkāka informācija


Mūsu uzņēmums


Izstāžu zāle



Pircēju šovs



FAQ
-
J: Vai elektriskie piekarināmie motori ir dārgāki nekā benzīna modeļi?
A: Elektriskajiem piekarināmajiem motoriem parasti ir augstākas sākotnējās izmaksas nekā benzīna līdziniekiem ar līdzvērtīgu zirgspēku, galvenokārt akumulatora iekļaušanas dēļ. Tomēr šīs augstākās sākotnējās izmaksas tiek kompensētas ar zemākiem darbības izdevumiem. Atšķirībā no benzīna dzinējiem, kas mazākas efektivitātes dēļ patērē vairāk degvielas, elektromotorus ir daudz lētāk uzlādēt. Turklāt elektriskajiem dzinējiem ir nepieciešama mazāka apkope, jo ir mazāk komponentu, kā rezultātā tiek samazinātas-ilgtermiņa uzturēšanas izmaksas. Lai gan sākotnējie ieguldījumi ir lielāki, elektromotori piedāvā labāku ilgtermiņa-finansiālo vērtību. Degvielas cenām pieaugot, elektriskie piekarināmie dzinēji laika gaitā varētu kļūt rentablāki{7}.
-
J: Vai hibrīdsistēmas atrisinās elektrisko piekarināmo motoru diapazona ierobežojumus?
A: Hibrīdsistēmas, kas apvieno elektrisko jaudu un iekšdedzes dzinējus, kļūst arvien populārākas gan automobiļu, gan kuģniecības nozarē. Šīs sistēmas uzlabo degvielas efektivitāti un palīdz risināt elektrisko piekarināmo motoru ierobežotā darbības rādiusa problēmu. Tomēr to sarežģītības dēļ hibrīdsistēmas parasti ir dārgākas nekā pilnībā elektromotori. Lai gan tie piedāvā priekšrocības lielākām laivām, augstākas izmaksas var padarīt tās mazāk ekonomiskas mazākiem kuģiem vai retāk lietojamām laivām.
Populāri tagi: elektriskie piekarināmie dzinēji laivām, Ķīna elektriskie piekarināmie dzinēji laivām ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
40HPELEKTRISKĀSĀRĒJAIS MOTORS
40 ZS elektriskie piekarināmie motori nodrošina spēcīgu, eko{1}}apzinātu veiktspēju atpūtas laivošanai. Ar klusu darbību un nulles emisijām tie piedāvā izcilu laivošanas pieredzi, vienlaikus samazinot uzturēšanas izmaksas. Lai gan to darbības rādiuss var būt ierobežots un uzlāde prasa ilgāku laiku, šie motori ir ideāla izvēle videi draudzīgiem laivotājiem, kuriem nepieciešama uzticama un efektīva jauda. Ar savu ilgtspējības un uzticamības kombināciju tie izceļas kā ideāls risinājums tiem, kas novērtē gan veiktspēju, gan atbildību par vidi.
| Elektriskais piekarināmais motors | |
| Produkta modelis | E40 |
| Motora nominālā jauda | 30 kw |
| Nominālā izejas strāva | 70 A |
| Maksimālā izejas strāva | 105 A |
| Ieejas sprieguma diapazons | DC 290V ~ DC 500V |
| Motora tips | Pastāvīgā magnēta sinhronais motors |
| Kontroles metode | Slēgta{0}}cilpa vektora vadība |
| Maksimālais griezes moments | 147 Nm |
| Nominālais griezes moments | 98 Nm |
| Nominālais ātrums | 5900 apgr./min |
| Zobrati | F - N - R |
| Pārnesumu attiecība | 26:13 |
| Dzesēšanas metode | Ūdens dzesēšana |
| Akumulators (ieteicamā konfigurācija) | |
| Nominālais spriegums | DC 409.6V |
| Nominālā jauda | 105 Ah, 1C uzlāde/izlāde |
| Nominālā enerģija | 43,01 kWh |
| Sprieguma diapazons | DC 364.8V ~ DC 460.8V |
| Svars | 325 ± 15 kg |
| Uzlādes laiks | Ātrā uzlāde 60 kW, aptuveni 45 minūtes; lēna uzlāde 4 kW, aptuveni 10 stundas |
| Izturības laiks un attālums (ūdens plūsmas ātrums 0) |
- (Half Throttle) E40 aptuveni 340 minūtes, aptuveni 5–60 km - (Pilna gāze) E40 aptuveni 80 minūtes, aptuveni 30–36 km Iepriekš minētie testa rezultāti ir balstīti uz: 5,2 metru stikla šķiedras piepūšamo laivu + 43 kWh akumulatoru + 3 personālu. Pie pilnas droseles maksimālais ātrums ir 30 km/h, ar stabilu kreisēšanas ātrumu 27,5 km/h. Ar pusi droseles kreisēšanas ātrums ir 11 km/h. |
Nosūtīt pieprasījumu











