Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Elektriskie piekarināmie motori ir videi{0}}draudzīgas alternatīvas tradicionālajiem gāzes dzinējiem, kas nodrošina klusu darbību un zemu apkopi. Tie nodrošina tūlītēju griezes momentu, lai uzlabotu veiktspēju, taču tiem ir ierobežojumi diapazonā un uzlādes laikā. Ideāli piemērotas atpūtas laivošanai, jo tās veicina tīrāku, ilgtspējīgāku jūras vidi.
Sīkāka informācija


Izstāde
Calon Gloria 40 zs elektriskais piekarināmais motors pirmo reizi publiski debitēja 2021. gada Šanhajas starptautiskajā laivu izstādē.




Elektrisko piekarināmo motoru priekšrocības un trūkumi
Elektrisko piekarināmo motoru priekšrocības
- Ietekme uz vidi: nerada izmešus, padarot tos videi-draudzīgus salīdzinājumā ar gāzi-darbināmiem motoriem.
- Trokšņa samazināšana: darbojas klusi, nodrošinot mierīgāku laivošanas pieredzi.
- Zema apkope: mazāk kustīgo daļu nozīmē mazāku apkopi un zemākas izmaksas laika gaitā.
- Tūlītējs griezes moments: nodrošina tūlītēju jaudu, uzlabojot paātrinājumu un vadāmību.
- Lietotājam-draudzīgs: Vieglāka darbība, bez nepieciešamības pārvaldīt degvielu vai sarežģītas palaišanas procedūras.
- Reģeneratīvā bremzēšana: dažus modeļus var uzlādēt, vienlaikus palēninot ātrumu, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku.
- Mazāka vibrācija: Nodrošina vienmērīgāku braukšanu samazinātas vibrācijas dēļ.
Elektrisko piekarināmo motoru trūkumi
- Diapazona ierobežojumi: Parasti tiem ir mazāks darbības rādiuss, salīdzinot ar gāzes dzinējiem, atkarībā no akumulatora jaudas.
- Uzlādes laiks: Nepieciešams laiks, lai uzlādētu, kas var būt neērti ilgstošu izbraukumu laikā.
- Sākotnējās izmaksas: Parasti iepriekš dārgāki nekā tradicionālie gāzes motori.
- Akumulatora degradācija: Akumulatora veiktspēja laika gaitā var pasliktināties, tādēļ tā ir jānomaina.
- Jaudas ierobežojumi: var nesakrist ar lielāku gāzes dzinēju jaudu ātrgaitas{0}}dzinējiem.
- Svars: Akumulatori var ievērojami palielināt svaru, ietekmējot kopējo laivas veiktspēju un vadāmību.
- Infrastruktūra: ierobežota uzlādes infrastruktūra dažās vietās, padarot garus braucienus sarežģītus.
Populāri tagi: elektriskais piekarināmais motors, Ķīnas elektrisko piekarināmo motoru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
40ZS ELEKTRISKAIS PĀRKĒJAIS MOTORS
40 ZS elektriskie piekarināmie motori nodrošina jaudīgu,-videi draudzīgu veiktspēju atpūtas laivošanai. Ar nulles emisiju un klusu darbību tie uzlabo laivošanas pieredzi, vienlaikus samazinot uzturēšanas izmaksas. Lai gan tiem var būt ierobežots darbības rādiuss un ilgāks uzlādes laiks, tie ir lieliski piemēroti videi draudzīgiem lietotājiem, kuri meklē uzticamību un efektivitāti.
| Elektriskais piekarināmais motors | |
| Produkta modelis | E40 |
| Motora nominālā jauda | 30 kw |
| Nominālā izejas strāva | 70 A |
| Maksimālā izejas strāva | 105 A |
| Ieejas sprieguma diapazons | DC 290V ~ DC 500V |
| Motora tips | Pastāvīgā magnēta sinhronais motors |
| Kontroles metode | Slēgta{0}}cilpa vektora vadība |
| Maksimālais griezes moments | 147 Nm |
| Nominālais griezes moments | 98 Nm |
| Nominālais ātrums | 5900 apgr./min |
| Zobrati | F - N - R |
| Pārnesumu attiecība | 26 |
| Dzesēšanas metode | Ūdens dzesēšana |
| Akumulators (ieteicamā konfigurācija) | |
| Nominālais spriegums | DC 409.6V |
| Nominālā jauda | 105 Ah, 1C uzlāde/izlāde |
| Nominālā enerģija | 43,01 kWh |
| Sprieguma diapazons | DC 364.8V ~ DC 460.8V |
| Svars | 325 ± 15 kg |
| Uzlādes laiks |
Ātrā uzlāde 60 kW, aptuveni 45 minūtes; Lēna uzlāde 4 kW, aptuveni 10 stundas |
| Izturības laiks un attālums (ūdens plūsmas ātrums 0) |
- (Half Throttle) E40 aptuveni 340 minūtes, aptuveni 55–60 km - (Pilna gāze) E40 aptuveni 80 minūtes, aptuveni 30–36 km |
| Iepriekš minētie testa rezultāti ir balstīti uz 5,2 metru stikla šķiedras piepūšamo laivu un 43 kWh akumulatoru + 3 personālu. Pie pilnas droseles maksimālais ātrums ir 30 km/h, ar stabilu kreisēšanas ātrumu 27,5 km/h. Ar pusi droseles kreisēšanas ātrums ir 11 km/h. | |
Nosūtīt pieprasījumu













