Augstas veiktspējas piekarināmie dzinēji
- Viegls un pārnēsājams
- Vairāk krāsu opciju
- Lielāks cilindra urbums nodrošina lielāku jaudu
- CDI aizdedzes automātiskā-uzlabo dzirksteles laiku, lai nodrošinātu optimālu jaudu visos ātrumos
- Ķīnas klasifikācijas biedrības (CCS) sertifikāts
- Ieteicamais gumijas laivas garums: 3,8–4,2 m
Apraksts
Tehniskie parametri
PAR PĀRBAUDIEM
CALON GLORIA 2-taktu 20 ZS augstas veiktspējas piekarināmais dzinējs ir zīmola pirmais un populārākais modelis, kas tiek pastāvīgi uzlabots, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Tam ir uzlabots cilindra dizains ar izmēriem 62 x 54 mm, tas nodrošina lielāku jaudu un efektivitāti, padarot to par perfektu izvēli gan atpūtas, gan profesionālajām laivošanas vajadzībām. Izbaudiet CALON GLORIA vadošā dzinēja uzticamo uzticamību un inovācijas jau šodien!
Rezerves daļas
Mēs piedāvājam dažādus dažādu zīmolu piekarināmo motoru piederumus, lai apmierinātu klientu vajadzības. Mūsu daļas palīdz uzlabot motora veiktspēju, palielina izturību un nodrošina uzticamu darbību dažādos jūras apstākļos. Mēs pastāvīgi paplašinām savu izvēli, lai nodrošinātu risinājumus gan atpūtai, gan profesionāliem lietotājiem, nodrošinot augstas-kvalitatīvas, rentablas iespējas-optimālai motora veiktspējai.

Tiešsaistes rūpnīca







Atsauksmes

Izstādes
2019. gadā CALON GLORIA demonstrēja savus augstas veiktspējas-piekarināmos dzinējus, tostarp vadošo 2 taktu 20 ZS modeli, Šanhajas starptautiskajā laivu izstādē, Āzijas vadošajā jūras nozares pasākumā. Šī dalība uzsvēra zīmola apņemšanos nodrošināt kvalitāti un inovācijas, veidojot saikni ar pasaules laivošanas entuziastiem un nozares ekspertiem, vienlaikus stiprinot tā klātbūtni starptautiskajā tirgū.





Piekarināmā motora palaišanas kontrolsaraksts
1. Atveriet gaisa vārstu abām degvielas tvertnēm (iebūvētajām un ārējām).
2. Pievienojiet ārējo degvielas vadu motoram.
3. Iestatiet degvielas slēdzi pozīcijā "ieslēgts".
4. Droši ievietojiet avārijas slēdža auklu.
5. Pēc sajaukšanas sakratiet degvielas tvertni, lai tas sajauktos, prom no uguns avotiem.
6. Pārliecinieties, ka pārnesums ir neitrālā pozīcijā.
7. Pievienojiet degvielas padevi dzinējam, sūknējiet spuldzi 3–5 reizes ar bultiņu, kas vērsta pret dzinēju.
8. Nedaudz atveriet droseļvārstu, iedarbiniet droseles pedāli, pēc tam aizveriet droseli un ļaujiet dzinējam darboties tukšgaitā 3–5 minūtes, lai tas uzsilt.
9. Izceliet motoru no ūdens, kad tas netiek lietots; nolaidiet to vēlreiz, kad nepieciešams.
10. Ilgtermiņa-uzglabāšanai pilnībā izlaidiet degvielu.
Populāri tagi: augstas veiktspējas piekarināmie dzinēji, Ķīnas augstas veiktspējas piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2-TAKTU 20ZS PĀRVARAS MOTORS
IZVĒLES MODEĻI:
T20BS--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īsa vārpsta
T20BL--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Garā vārpsta
T20BWS--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
T20BWL--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Garā vārpsta
T20FWS--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
T20FWL--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Garā vārpsta
T20BX--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īpaši garš vārpsta
T20BWX--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Īpaši garš vārpsta
T20FWX--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Īpaši garš vārpsta
| MODELIS | T20 |
| Tips | 2 insults |
| Transom augstums | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Izmērs | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Sausais svars | 41 kg (S) 42 kg (L) |
| Maks. RPM diapazons | 5200-5800 r/min |
| Maks. Outpower | 14,7kw |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 1600±50 apgr/min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 326 cc |
| Urbums × Gājiens | 62×54 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība / tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālā iedarbināšana / elektriskā iedarbināšana |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 1.85 (24/13) |
| Apgriezt un noliekt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.37 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50 : 1 |
| Propellers | 9 1/4 × 9 |
Nosūtīt pieprasījumu










