15 ZS piekarināmais dzinējs
Viegls un pārnēsājams
Aprīkots ar apgaismojuma spoli lampas lietošanai
Degvielas-efektīvs, zems-trokšņa līmenis, jaudīgs, ar vienmērīgu paātrinājumu
Ķīnas klasifikācijas biedrības (CCS) sertifikāts
Vairāk krāsu iespēju
Ieteicamais gumijas laivas garums: 3,3-3,8 m
Apraksts
Tehniskie parametri
Par piekarināmajiem motoriem
Vai meklējat uzticamu,{0}}augstas veiktspējas dzinēju? Calon Gloria 15HP 2-taktu piekarināmais dzinējs (saderīgs ar Yamaha 15F) ir izcila izvēle CG klāstā, kas pazīstams ar savu vieglo, kompakto un jaudīgo dizainu. CG 15HP piekarināmais dzinējs, kas ir ideāli piemērots mazām alumīnija zvejas laivām, automašīnu virsbūvei, piepūšamajām laivām un piekarināmajām laivām, nodrošina jaudu un uzticamību jebkuram braucienam. Ar gadiem pārbaudītu veiktspēju T15 ir paredzēts, lai jūs aizvestu tur, kur jums jāiet, un katru reizi droši atgrieztu jūs atpakaļ. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts atpūtai vai profesionālai lietošanai, 15 ZS piekarināmais motors ir paredzēts tiem, kam nepieciešama izturība un izturība uz ūdens.
Uzņēmuma ievads
Izcilības vadīti, esam izstrādājuši virkni piekaramo motoru, tostarp 2 taktu modeļus (3 zs, 5 zs, 9,8 zs, 15 zs, 20 zs, 30 zs, 40 zs), 4 taktu modeļus (6 zs, 20 zs, 60 zs EFI) un elektrisko 40 zs. Mūsu apņemšanās ieviest jauninājumus ir novedusi pie 25 patentiem 2023. gada 24. jūlijā, kas attiecas uz uzlabojumiem naftas piegādē, slīpuma testēšanā un zemūdens zobratu fiksācijā. Saglabājot īstus zirgspēku standartus, mēs esam izpelnījušies spēcīgu patērētāju uzticību tirgus problēmu apstākļos, kas saistīti ar paaugstinātu zirgspēku prasībām.

Sertifikāti

Seminārs




Mēs uzņēmumā Calon Gloria uzskatām, ka tīra, labi{0}}vadīta darbnīca ir kvalitātes pamats-katra mūsu ražošanas vides detaļa atspoguļo mūsu apņemšanos sasniegt izcilību.
Glābšanas komanda





2020. gadā Calon Gloria sadarbojās ar Renzes glābšanas komandu, lai visiem peldētājiem nodrošinātu drošu un patīkamu Qiantang upes šķērsošanu.
Paplašinot savu uzņēmējdarbību, Calon Gloria nekad nav aizmirsusi savus sociālos pienākumus. Mēs uzskatām, ka patiesu korporatīvo izaugsmi mēra ne tikai pēc panākumiem tirgū, bet arī pēc mūsu ieguldījuma sabiedrībā.
Lielu plūdu laikā mēs esam ziedojuši piekarināmos dzinējus katastrofu{0}}piedzīvotajām vietām, lai atbalstītu frontālās glābšanas un drenāžas darbības;
Mēs regulāri nodrošinām profesionālas apmācības par piekarināmo dzinēju darbību, apkopi un drošību uz ūdens glābšanas komandām, palīdzot tām uzlabot ārkārtas reaģēšanas spējas;
Liela mēroga -ūdens-publiskiem pasākumiem un glābšanas misijām mēs piedāvājam piekarināmos motorus un tehnisko atbalstu bez maksas, nosūtot inženierus uz vietu, lai palīdzētu nodrošināt drošību un netraucētu darbību.
Pateicoties šiem centieniem, Calon Gloria ar lepnumu pilda savas saistības nodrošināt sabiedrības labklājību, cenšoties būt atbildīgs un līdzjūtīgs ražošanas uzņēmums.
Piekarināmā motora palaišanas kontrolsaraksts
1. Atveriet gaisa vārstu abām degvielas tvertnēm (iebūvētajām un ārējām).
2. Pievienojiet ārējo degvielas vadu motoram.
3. Iestatiet degvielas slēdzi pozīcijā "ieslēgts".
4. Droši ievietojiet avārijas slēdža auklu.
5. Pēc sajaukšanas sakratiet degvielas tvertni, lai tas sajauktos, prom no uguns avotiem.
6. Pārliecinieties, ka pārnesums ir neitrālā pozīcijā.
7. Pievienojiet degvielas padevi dzinējam, sūknējiet spuldzi 3–5 reizes ar bultiņu, kas vērsta pret dzinēju.
8. Nedaudz atveriet droseļvārstu, iedarbiniet droseles pedāli, pēc tam aizveriet droseli un ļaujiet dzinējam darboties tukšgaitā 3–5 minūtes, lai tas uzsilt.
9. Izceliet motoru no ūdens, kad tas netiek lietots; nolaidiet to vēlreiz, kad nepieciešams.
10. Ilgtermiņa-uzglabāšanai pilnībā izlaidiet degvielu.
Populāri tagi: 15 ZS piekarināmais dzinējs, Ķīna 15 ZS piekarināmo dzinēju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
2-TAKTU 15ZS PĀRVARAS MOTORS
IZVĒLES MODEĻI:
T15BS--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Īsa vārpsta
T15BL--- Dīseles kontrole; Manuālā palaišana; Garā vārpsta
T15BWS--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
T15BWL--- Dīseles kontrole; Elektriskais starts; Garā vārpsta
T15FWS--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Īsa vārpsta
T15FWL--- Tālvadības pults; Elektriskais starts; Garā vārpsta
| MODELIS | T15 |
| Tips | 2 insults |
| Transom augstums | 440 mm (S) 567 mm (L) |
| Izmērs | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (L) |
| Sausais svars | 38 kg(S) 40 kg(L) |
| Maks. RPM diapazons | 4500-5500 apgr./min |
| Maks. Outpower | 11 kW |
| Tukšgaitas apgriezienu diapazons | 850–50 apgr./min |
| Dzinēja tips | 2-cil. |
| Nobīde | 246 cc |
| Urbums × Gājiens | 56×50 mm |
| Aizdedzes laiks | CDI |
| Stūres sistēma | Dīseles vadība / tālvadības pults |
| Startēšanas sistēma | Manuālais/elektriskais starts |
| Ātrumu pārslēgšana | F-N-R |
| Pārnesumu attiecība | 2.08(27/13) |
| Trim & Tilt | Rokasgrāmata |
| Degvielas tvertnes tilpums | Ārējais 24L |
| Pārnesumkārbas eļļas ietilpība | 0.25 L |
| Sajaukšanas attiecība | 50 : 1 |
| Propellers | 9 1/4 × 9 J collas. |
Nosūtīt pieprasījumu













